chmura1 chmura2 slonce

POSIADAMY WOLNE MIEJSCA W GRUPIE 3 LATKÓW ( rocznik 2014 oraz początek 2015 roku)

Zapraszamy zainteresowanych rodziców do zapisów na nowy rok przedszkolny 2017/2018. Posiadamy jeszcze wolne miejsca!!!

Istnieje możliwość przyjęcia do przedszkola dziecka z orzeczeniem o kształceniu specjalnym po wcześniejszych konsultacjach z naszymi specjalistami.

W celu obejrzenia przedszkola prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 500 062 700.


Zapisy do przedszkola Wesoły Mis trwają cały rok.
Istnieje możliwość zapisania dziecka w niepełnym wymiarze godzin: 7.00-13.00.

Organizujemy dla dzieci cykl zajęć wprowadzający je w tajniki otaczającego ich świata. Odkrywanie jego tajemnic nastąpi poprzez zabawy edukacyjne (dydaktyczne, teatralne, muzyczne i plastyczne).
Zapewniamy troskliwą opiekę, wyżywienie, ciekawe zajścia a przede wszystkim wspaniałą zabawę i uśmiech na twarzy dziecka!

Zajęcia adaptacyjne:

PROWADZIMY CYKL ZAJĘĆ ADAPTACYJNYCH NA ROK SZKOLNY 2017/2018. Harmonogram zajęć będzie ustalany indywidualnie w zależności od potrzeb dziecka i preferencji rodziców.

Zajęcia adaptacyjne przeznaczone są dla dzieci w wieku 1.5 do 3 roku życia. Odbywają się w tygodniu oraz w soboty. Celem naszych zajęć jest ułatwienie dziecku adaptacji w przedszkolu. W obecności rodzica dziecko poznaje przedszkole, oswaja się z nowy miejscem. Nawiązuje kontakt z nauczycielem i rówieśnikami. Zajęcia prowadzone są przez nauczyciela z przedszkola, który poprzez zabawę wspiera i troszczy się o to, aby pobyt dziecka w przedszkolu był dla niego jak najmniej stresujący, dawał poczucie bezpieczeństwa i radości.