chmura1 chmura2 slonce

Przedszkole Wesoły Miś jest niepubliczna placówką oświatową dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Działamy od 01.04.2010 roku na podstawie wpisu do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez m. st. Warszawy pod nr 246/PN/10

Wesoły Miś to miejsce stworzone dla małego dziecka, w którym czuje się ono bezpiecznie, z radością poznaje świat i zawiera pierwsze przyjaźnie. Okres przedszkolny to czas wszechstronnego rozwoju dzieci, dlatego w naszym przedszkolu przygotowujemy dzieci, nie tylko do obowiązku szkolnego, ale przede wszystkim do życia. Zajęcia prowadzimy w formie zabawy. Dbamy o wyzwalanie w dzieciach spontaniczności, rozwijanie samodzielności, twórczego myślenia, integrację i współprace w grupie.

Dysponujemy lokalem o powierzchni 600 m kw przystosowanym do potrzeb dzieci pod względem sanitarnym, przeciwpożarowym i bhp.

Sale dydaktyczne są bardzo przestronne, słoneczne. wyposażone w atestowane meble, nic zawierające szkodliwych substancji.Zabawki również posiadają atesty i są bezpieczne dla dzieci.

Posiadamy własny plac zabaw o powierzchni 800 m zapewniający bezpieczną zabawę w miejscu odległym od zgiełku ulic, gwarantujemy cień w czasie upałów.